Europaforum
Yrkeshögskolan syd

|

Facebook
Instagram
Youtube
Google plus

Yrkeshögskolan Syd

YH-logo
MENY

Kontakta oss

Hässleholm

Ola Berg

Verksamhetschef

0723-89 87 67

ola.berg@hassleholm.se

Tony

Erika Nilsson

Utvecklingsadministratör

0451-26 85 81

erika.nilsson@hassleholm.se

Tony

Bo Persson

Utbildningssamordnare

0451-26 86 01

bo.persson@hassleholm.se

Tony

Andreas Roxhag

Utbildningsledare byggutbildningar

0723-93 84 30

andreas.roxhag@hassleholm.se

Tony

Oskar Ståhl

Utbildningsledare el och elkraft

0734-25 37 67

oskar.stahl@hassleholm.se

Tony

Ronny Thall

Utbildare i eltekniska kurser

0723-89 87 79

ronny.thall@hassleholm.se

Tony

Anton Strandberg

IT-Ansvarig

0451-26 86 31

anton.strandberg@yhs.se

Tony

Paul Thage-Hansen

Utbildare i ekonomi och entreprenadjuridik

0707-55 40 86

paul.tage_hansen@tele2.se

Tony

Hässleholm

Andreas Bodman

Lärare i matematik, el och konstruktion

073-0229721

andreas.bodman@hassleholm.se


Ronny H

Ronny Hjorth

Utbildningsledare Automationsingenjör

0709-81 86 06

ronny.hjorth@hassleholm.se 

 

Ronny H

Per Malmberg

Utbildningsledare, Tågtekniker

0734-25 35 39

per.malmberg@hassleholm.se

Tony

Krister Eliasson

Utbildare bygg och anläggning

0725-29 45 41

krister.eliasson@hassleholm.se


Jennie Birgersson

Administratör

0730-82 44 97

jennie.birgersson@hassleholm.se 


Olofström

Carina Helge

Utbildningsledare Automation och Robotingenjör

0454-935 18

carina.helge@olofstrom.se

Tony

Harri Halminen

Utbildare Automation

0454-935 27


Tony

Dela sidans innhåll:

Kontakt

Yrkeshögskolan Syd
Norra stationsgatan 9
281 48 Hässleholm

0451-268581
Mejla oss här

Synpunkter

Funderar du över något?
Lämna dina synpunkter

Följ oss

Facebook
Instagram
Youtube
Google plus
Hässleholms Kommun